£10-12/h brutto

Dam pracę w Anglii na budowie od zaraz bez języka Manchester malarz-szpachlarz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 września 2018 20:10

Od zaraz praca w Anglii na budowie dla malarza-szpachlarza. Zatrudnienie bez znajomości języka w Manchesterze i okolicach. Oferujemy bardzo dobrą stawkę godzinową. Poszukiwane osoby dokładne i dobrze znające fach.

Stanowisko: malarz-szpachlarz.

Lokalizacja: Manchester.

Stawka za godzinę: 10-12 GBP/h brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • malowanie ścian;
  • szpachlowanie;
  • nakładanie tynków;
  • prace zabezpieczające listwy i podłogi przed zabrudzeniem.

Wymagania wobec pracowników:

  • 10 lat doświadczenia przy malowaniu i szpachlowaniu;
  • ukończone 30 lat;
  • własna działalność gospodarcza;
  • umiejętność dokładnej pracy;
  • brak nałogów – alkoholowego i palenia;
  • przyjazne nastawienie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Kandydatom oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • wsparcie przy znalezieniu miejsca zamieszkania w Manchesterze;
  • stałe zlecenia;
  • przyjemną atmosferę pracy;
  • możliwość stałego zatrudnienia.

Aplikacje:
Serdecznie zachęcamy do aplikowania! Można to zrobić drogą mailową:

zjdecopaint@gmail.com

lub dzwonić pod numer – 07756709400

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas oferty. Nie przesyłamy odpowiedzi odmownych.

Bardzo prosimy o przemyślane aplikacje.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-286e76/

ID ogłoszenia: 2825ba22635ec3ab