£do ustalenia

Dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu kosmetyków Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od lipca
  • Opublikowany: 27 czerwca 2014 19:09

Magazyn z Wellingborough poszukuje 300 pracowników do sezonowej pracy w Anglii. Oferta przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie już od lipca. Pracodawca wymaga znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Anglia, Wellingborough
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca na magazynie polegająca na pakowaniu kosmetyków w opakowania. Do zadań pracownika będzie również należało przyklejanie kodów i etykietek.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym
– posiadanie własnego samochodu
– możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
– chęć do pracy zmianowej
– osoba żywotna, otwarta na ludzi

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki wynagrodzenia
– pracę 2 zmianową (od 6 do 14 i od 14 do 22)
– szkolenie w pierwszych dniach
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą strony: http://www.poloniusz.pl/o1-228ikn/

ID ogłoszenia: 86253ad95e052714

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii na magazynie przy pakowaniu kosmetyków Wellingborough”

  1. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie- 6 lat, uprawnienia na wózki widłowe wraz z wymianą butli gazowych poparte praktyką, komunikatywną znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie. Jestem gotowy do rozpoczęcia pracy od 10 sierpnia. Interesuje mnie długoterminowa współpraca jak i wyjazdy na krótsze okresy czasu min. 3 miesiące

  2. Krzysztof na 7 lipca 2014 @ 12:31

    Szanowni Państwo

    jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i gotowi do wyjazdu w każdej chwili.

    3 osoby: 2 kobiety 1 mężczyzna

    pracę wykonujemy uczciwie , sumiennie

    dysponujemy autem

    angielski – poziom sredni

    telefon +48 511 998 405

    Z wyrazami szacunku

    Krzysztof

  3. Szanowni Państwo,

    jestem zainteresowana ofertą pracy. Obecnie przebywam w Leeds i mogę podjąć pracę od razu.
    Jestem osobą, która wykonuje dokładnie powierzone mi zadania.
    Angielski – komunikatywny
    Numer kontaktowy 07917996309

  4. zainteresowani na 9 lipca 2014 @ 09:53

    dzień dobry,

    jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i gotowi do wyjazdu w każdej chwili (3 osoby- kobiety),

    proszę o kontakt mailowy, pozdraiwam

  5. Witam jestem zainteresowana Panstwa ofertą pracy.Obecnie przebywam w Polsce,ale możlwość wyjazdu od zaraz .Pracowałam w okolicach Birmingham około 1,5 roku w fabryce przy produkcji i pakowaniu warzyw.Znam j.angielski stopień komunikatywny.Proszę o kontakt 889681576.