£6,50-7.50 GBP/h

Dam pracę w Anglii na magazynie przy sortowaniu, pakowaniu warzyw Hatfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hatfield
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 lutego 2015 02:17

Firma zagraniczna zatrudni pakowaczy bez doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Hatfield na linii produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu warzyw. Umowa zostaje podpisana na czas nieokreślony.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Hatfield
Wynagrodzenie: 6,50-7.50 GBP/h
Liczba stanowisk: 30
Numer referencyjny: Gfccs2

Zadania:
Pracownik będzie się zajmował sortowaniem warzyw, a następnie ich pakowaniem. Zatrudniony zostanie również przydzielony do innych prac pomocniczych na magazynie takich jak etykietowanie produktów czy foliowanie.

Wymagania:
– szybkość reagowania
– pozytywne nastawienie do życia i ludzi
– chęć rozpoczęcia pracy za granicą
– umiejętność słuchania i wypełniania poleceń
– przestrzeganie zasad BHP
– praca odbywa się przy taśmie, która działa w określonym, jednostajnym tempie dlatego należy być szybkim podczas wykonywania zadań

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich zasadach
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– szkolenia w pierwszych dniach

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury telefonicznie pod numerem: 07425622322

Źródło: http://londynek.net/jobs/pracownicy+magazynowi+30+osob+Londyn+Pn.+Hatfield+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=913881

ID ogłoszenia: 7154e3d2960608a

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii na magazynie przy sortowaniu, pakowaniu warzyw Hatfield”

  1. Grzegorz 31 na 23 lutego 2015 @ 09:15

    Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy.Jestem osobą uczciwą,pracowitą,wolną od nałogów.Proszę o kontakt 790-893-283.

  2. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Obecnie przebywamy na terenie Anglii, posiadamy NIN i konta bankowe oraz własny transport. Tel. kontaktowy 07424801293 lub 07459719880.Pozdrawiam