£od 7 za godzinę brutto

Dam pracę w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Liverpool UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2016 22:52

Magazyn w Liverpool’u poszukuje pracowników do zbierania zamówień od zaraz. Aktualna praca w Anglii dla Polaków bez doświadczenia. Zakwaterowanie oraz dobre wynagrodzenie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce pracy: Liverpool. Praca dostępna też w Doncaster.

Zarobki: od 7 funtów za godzinę.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień klientów;
  • pakowanie i zabezpieczanie towarów;
  • transport towarów na magazynie;
  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • praca w wymiarze 40-50 godzin tygodniowo.

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • punktualność, bezproblemowość;
  • umiejętność pracy grupowej;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym;
  • dobre zdrowie i sprawność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę o pracę opartą o brytyjskie prawo;
  • wypłaty co tydzień;
  • przeszkolenie na stanowisku;
  • zakwaterowanie płatne;
  • dojazdy do pracy za niewielką opłatą;
  • zatrudnienie również dla kobiet;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Dla kandydatów:
Szanowni Państwo, zapraszamy do aplikowania poprzez pocztę elektroniczną:

job@sesolutions.uk

W razie pytań prosimy dzwonić: +48 587536152.

Źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 8275702adf7393c5

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii na magazynie przy zbieraniu zamówień Liverpool UK”

  1. Witam.Jestem zainteresowany.Prosze o kontakt

  2. Aleksandra na 15 kwietnia 2016 @ 00:36

    Dobry wieczór. Szukamy pracy z zakwaterowaniem. Jesteśmy trzyosobową grupką młodych ludzi w wieku 20-27 lat. Jedna kobieta i dwóch mężczyzn. I szukamy pracy z zakwaterowaniem od zaraz.

  3. Witam, wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą, jesteśmy w stanie pracować od drugiej połowy sierpnia do końca września. Posiadamy dobrą znajomość języka angielskiego. Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.

  4. Szukam pracy na 25 kwietnia 2016 @ 16:15

    Witam jestem osobą samotna poszukująca pracy w Anglii. Z powodu iż byłem już Angli mam doświadczenie oraz mój język angielski jest na poziomie dobrym. Jestem zainteresowany ofertą pracy.. Proszę o kontakt

  5. Praca przy zbieraniu zamowien na 19 maja 2016 @ 00:20

    Witam mam na imie Slawomir mam 25 lat do Angli przyjechalem w 2009r 7 lat temu jezyk komunikatywny to znaczy wszedzie gdzie pojde sie dogaduje poszukuje pracy z zakwaterowaniem jestem punktualny,solidny w tym czego sie podejmuje,mily,bezproblemowy,bardzo prosil bym o kontakt jezeli to jeszce aktualne posiadam konto bankowe insurance number oraz paszport wszystko co potrzebne w celu podjecja pracy.
    kontakt:07563817438/slawomirzawada22@gmail.com