£16000-20000/rok

Dam pracę w Anglii na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 18:56

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na magazynie firmy handlującej odzieżą. Zatrudnienie w Londynie dla osób bez znajomości języka przy rozładunku towaru i przygotowywaniu artykułów do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia
Zarobki: rocznie ok. 16000 do 20000 GBP

Zakres zadań:

  • obowiązkiem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie metkowanie towarów oraz przygotowywanie do wysyłki dla magazynów zewnętrznych
  • osoba zatrudniona zajmuje się rozkładaniem dostaw na półkach oraz sortowaniem produktów, prasowaniem oraz składaniem
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz przygotowywanie wysyłki

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (na magazynie odzieżowym)
  • dobra kondycja
  • terminowość
  • motywacja do osiągania wyznaczonych planów

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat od poniedziałku do piątku bądź do soboty
  • pracę na kontrakt
  • wynagrodzenie w wysokości 16000 GBP rocznie z dodatkami w postaci premii
  • możliwość uzyskania awansu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • sales@glamourempire.co.uk

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=925742

ID ogłoszenia: 945870415dad83e

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na magazynie z odzieżą bez znajomości języka Londyn”

  1. Witam. Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem ta praca . Proszę o kontakt na e-mail

Zostaw odpowiedź do Paulina