£6,31 GBP/h

Dam pracę w Anglii na produkcji ciastek bez języka dla Polaków Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 13:37

Fabryka ciastek i wafelków da pracę w Niemczech dla Polaków na linii produkcyjnej. Ogłoszenie aktualne dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu, kontroli jakości i innych zadaniach.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Manchester

Zarobki: 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych w fabryce wafelków i ciastek.
  • Pracownik będzie obsadzał stanowisko zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.
  • Do zadań należeć może pomoc w procesie produkcji, mieszanie składników, kontrola jakości, obsługa maszyn produkcyjnych, pakowanie gotowych wyrobów,.

Oczekiwania:

  • wiek powyżej 18 lat
  • umiejętność przyswajania wiedzy w szybkim tempie
  • samodyscyplina, duże zaangażowanie
  • motywacja
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaradność, pomysłowość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na stałe w fabryce ciastek
  • pakiet socjalny
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • legalne warunki pracy
  • możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka angielskiego

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres.

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja ciastek Manchester″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 94253e892f546e14

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii na produkcji ciastek bez języka dla Polaków Manchester”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy . Czy mogłabym zapoznać się ze szczegółami . Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz . Pozdrawiam .

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy.

  3. Witam,
    Podejmę się każdej pracy, jestem pracowity i ambitny. Mieszkam w Ashton. Pracy podejmę się od zaraz, jestem w pełni dyspozycyjny

  4. Witam serdecznie, jestem osobą pracowitą, ambitną i punktualną, w pełni dyspozycyjną. Szybko się uczę.