£7.20/h brutto

Dam pracę w Anglii na produkcji części metalowych Somerset od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Somerset
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 listopada 2016 00:33

Propozycja pracy w Anglii dla Polaków na produkcji elementów metalowych w fabryce z Somerset. Zatrudnienie dla 4 osób bez doświadczenia od zaraz przy pakowaniu.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Somerset, Anglia

Zarobki: 7.20 £ na godzinę brutto

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

  • jest to praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu lekkich elementów z metalu

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • dobre zorganizowanie
  • dostępność na terenie Anglii od zaraz
  • posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów kat.B
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • zręczność

Oferujemy:

  • zagwarantowane 40 – 60 godzin pracy w tygodniu
  • zmiany po 8 – 12 godzin dziennie
  • tydzień roboczy trwający 5 dni
  • perspektywę podpisania stałej umowy z pracodawcą
  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania
  • pracę w przyjaznej atmosferze w niedużym zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres: employmentsinuk@gmail.com

W temacie wiadomości proszę wpisać: PRACA NA PRODUKCJI.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-594148.php

ID ogłoszenia: 345582eea2bb40c9