£do ustalenia

Dam pracę w Anglii na produkcji sortowanie śmieci dla Polaków Birkenhead

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birkenhead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 02:57

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy sortowaniu śmieci. Oferta z Birkenhead dla Polaków na linii produkcyjnej przy recyklingu.

Stanowisko: pracownik do sortowania śmieci
Lokalizacja: Anglia, Birkenhead, Bebington.
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy segregacja śmieci według ustalonej klasyfikacji. Praca odbywa się w trudnych, śmierdzących warunkach i pracownik musi być na to przygotowany.

Wymagania:
– kandydaci są zobowiązani do zaopatrzenia się w kamizelki odblaskowe oraz buty ochronne
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– szybkość wykonywania zadań
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– zdyscyplinowanie

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę za granicą
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę w międzynarodowym zespole

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: peter@career-makers.co.uk z dopiskiem: Bebington.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2398ck/

ID ogłoszenia: 41454d939221aba1