£do ustalenia

Dam pracę w Anglii od zaraz produkcja żywności bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 lutego 2015 01:45

Poszukujemy pracowników produkcyjnych bez znajomości języka urzędowego do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności japońskiej.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie i polega na kontrolowaniu jakości żywności japońskiej oraz jej pakowaniu.

Wymagania:
– spostrzegawczość
– chęć do pracy po 8 godzin dziennie
– wyjazd od zaraz
– możliwość odbycia szkolenia miesięcznego
– znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem ale nie jest konieczne
– osoba zdrowa
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– szkolenie miesięczne wprowadzające do zawodu
– strój służbowy
– pracę dla osób bez doświadczenia i znajomości języka obcego
– godzinna przerwa na darmowy posiłek
– pracę od 3 do 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: londonf_member01@chikaranomoto.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/Pracownik+produkcji+Londyn+nw10+7nh+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=912112

ID ogłoszenia: 9654de8ecb26c3e

3 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz produkcja żywności bez znajomości języka Londyn”

  1. Witam!Jestem wraz z chłopakiem zainteresowana ofertą pracy.Ja mam 22 lata
    a mój chłopak 23.Mamy numer NIN i konto bankowe.Mój chłopak bardzo
    dobrze umie j.angielski.Ja trochę kiepsko z rozmową po angielsku ale
    szybko będę się uczyć.Byliśmy już w Liverpool.Aktualnie jesteśmy w
    Polsce możemy przylecieć od razu.Mamy doświadczenie na
    produkcji,ponieważ pracowaliśmy przy produkcji telewizorów i jego
    akcesoria.Proszę o odpowiedź na e-mail:Karolina0704@interia.eu lub 506798959

  2. witam jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata w fabryce owocow.posiadam angielskie konto bankowe oraz national insurance number.prosze o kontakt tel.+48 516-938-963 lub e-mail

  3. łukasz niezgoda na 27 lutego 2015 @ 20:32

    witam 505697449 moge podjąć prace od zaraz długoterminowo pozdrawiam