£9,20 /h brutto + premia

Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka na magazynie w hurtowni zabawek, Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do świąt z opcją przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2017 20:36

Od zaraz do podjęcia tymczasowa praca w Anglii na magazynie hurtowni zabawek w Liverpool. Ogłoszenie bez znajomości języka do świąt z opcją przedłużenia umowy na rok 2018.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Liverpool

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 9,20 GBP/h brutto + premia 200 GBP na zakończenie kontraktu

Zadania:

– rozładunek towaru na magazynie
– zbieranie, kompletowanie zamówień dla klientów
– aktualizacja stanów magazynowych w systemie komputerowym
– pakowaniu towaru do wysyłki i wydawanie kurierom
– liczenie towaru
– utrzymywanie porządku w obrębie magazynu

Wymagania:

– doświadczenie nabyte na magazynie
– umiejętność liczenia, logicznego myślenia
– umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak nałogów tytoniowych
– zaświadczenie o niekaralności
– mile wdziane uprawnienia na wózki jezdniowe oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

– legalne zatrudnienia za pośrednictwem agencji pracy do świąt Bożego Narodzenia

– możliwość przedłużenia umowy na rok 2018 dla sprawdzonych pracowników
– nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za rekrutację, przygotowanie dokumentów itp.
– proponujemy możliwość odpłatnego zakwaterowanie oddalonego o zaledwie 3 km od zakładu pracy (koszt 80 GBP/ tyg.)
– pomagamy przy stawianiu pierwszych kroków w UK w tym przy sprawach formalnych i mieszkaniowych
– oferujemy możliwość otrzymania zaliczki po przyjeździe do Liverpoolu
– koszt zakwaterowania potrącany jest z wypłaty (nie ma potrzeby wpłacania żadnych zaliczek)
– wynagrodzenie pracownika wypłacamy terminowo w systemie tygodniowym na konto walutowe

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem hurtownia zabawek Liverpool 11/2017.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 5645a11d3c7d26b0

4 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka na magazynie w hurtowni zabawek, Liverpool”

  1. Filip Lipka na 20 listopada 2017 @ 19:04

    Witam jestem zainteresowany tą oferta pracy. Mam doświadczenie w pracy na magazynie. Pracowałem 2 miesiące w holandi przy produkcji slatek. Mam 19 lat i obecnie jestem w Anglii 40 km od Liverpoolu. Prace mogę zacząć od zaraz czekam na odpowiedź pozdrawiam Filip Lipka. Mój nr telefonu 799849473

  2. 44 7438929149

  3. Jestem zainteresowana pracą. Proszę podać warunki

  4. Witam mam ogromne doświadczenie na magazynie w pracy z grupą ludzi jestem rzetelną pracowita punktualna bez nałogów. Bardzo zależy mi na pracy z mieszkaniem
    Iwona Li
    +48 512903191