£7,83/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz bez języka Southampton magazyn z kosmetykami

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 września 2018 21:20

Aktualna oferta pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie na magazynie drogeryjnym z Southampton, bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca zapewnia codzienne dojazdy i dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Southampton.

Stawka godzinowa: 7,83 GBP/h brutto.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie towaru;
  • kompletowanie zamówień;
  • przygotowywanie artykułów do transportu – zabezpieczanie ich;
  • paletowanie;
  • prace porządkowe;
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • kultura osobista;
  • przyjazne nastawienie do innych pracowników;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • sprawność fizyczna;
  • umiejętność pracy w szybkim tempie;
  • energiczność;
  • samodzielność;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w trybie 4/4 – 4 dni wolne i 4 pracujące;
  • zmiany od 7:00 do 19:30 lub nocne 20:00-6:30;
  • nadgodziny płatne 13,24 GBP/h;
  • codzienne dojazdy do miejsca pracy;
  • możliwość nauki nowych rzeczy i zdobycia doświadczenia;
  • miły i przyjazny zespół.

Aplikacje:

Prosimy o bezpośredni kontakt z Agencją RFC

tel. 07525 705927

Adres: 155-156 High Street SO14 2BT
Można również osobiście zgłaszać się do biura.
Czynne:
Pon.- Czw. 9:00-17:00
Piątek 9:00-16:00

Wybierzemy wyłącznie tych kandydatów, którzy będą spełniali nasze wymagania.

Źródło: http://www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/magazyn-z-kosmetykami_i88111

ID ogłoszenia: 9875b995570388c9