PLNdo uzgodnienia

Dam pracę w Anglii od zaraz jako blacharz – monter Izolacji

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2021 00:10
  • Wygasa: 24 dni, 22 godzin

Firma „Termika” poszukuje od zaraz wykwalifikowanych monterów izolacji – blacharzy do podjęcia legalnej pracy w Anglii. Zakwaterowanie zapewnione dla pracowników.

Termika jest spółką dostarczającą kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii.
Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Blacharz / Monter Izolacji
Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– Odpowiednie wykonanie zleconego zakresu prac,
– Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (pow. 3 m),
– Prawo jazdy kat. B mile widziane,
– Dyspozycyjność,
– Umiejętności manualne.
Obowiązki na stanowisku:
– Wykonanie montażu i demontażu izolacji przemysłowej,
– Wykonanie zleconych prac zgodnie z technologią i zakładaną wydajnością,
– Dbałość o wysoką jakość i dobrą organizację pracy,
– Praca zgodnie z przepisami BHP.
Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i umiejętności,
– Różne formy zatrudnienia,
– Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
– Zakwaterowanie w miejscu delegacji.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV na adres: praca@termika.eu lub zadzwoń tel.: 602 726 573.

ID ogłoszenia: 8460f54b084a74e

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: termika_praca
  • Zarejestrowany od: 9 września 2016

Inne przedmioty dodane przez termika_praca

Ostatnie przedmioty dodane przez termika_praca »