£100.00

Dam pracę w Anglii od zaraz jako “złota rączka” – handyman w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: London
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: 20/08/2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreslony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2020 00:15

Od zaraz w Londynie dostępna do podjęcia legalna praca w Anglii na stanowisku tzw. “złotej rączki” – handymana. Zatrudnienie przy drobnych naprawach i konserwacji urządzeń.

Firma Werner & Werner Ltd ma ustabilizowaną pozycję na rynku budowlanym w Londynie, naszym stałym źródłem klientów jest rekomendacja poprzez zaprzyjaźnione biura architektoniczne. Oferujemy szeroki zakres prac budowlanych dla osób oraz firm skupiając się na średniej wielkości projektach (extensions, lofts, refurbishments, office & shop fit outs). Wykonujemy projekty o wysokim standardzie wykończenia.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko Handyman
Obowiązki:
wszelkie drobne prace remontowe oraz budowlane,naprawy bieżące oraz gwarancyjne
drobne prace hydrauliczne:wymiana kranów zlewów,syfonów,instalacji kaloryferów
drobne prace elektryczne:instalacja wyłączników,gniazdek,lamp,itp
prace dekoratorskie-szpachlowanie,naprawa ścian,przygotowanie do malowania oraz malowanie
różnorodne drobne prace naprawcze budowlane
przewożenie narzędzi,drabin,wieżyczek oraz innego sprzętu pomiędzy budowami
dowożenie drobnego materiału obudowy

Oczekiwania:
– ogólnobudowlaniec z doświadczeniem przy różnorodnych pracach budowlanych
– prawo jazdy kategorii B
– doświadczenie w poruszaniu się samochodem / vanem po terenie Londynu
– samodzielność, dobra organizacja pracy własnej oraz ewentualnie pracy pomocnika
– sumienność, staranność i dokładność
– entuzjazm do pracy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– własne narzędzia oraz elektronarzędzia
– posiadanie “pocket money” na zakup drobnych materiałów
– osoba kulturalna szanująca pracę oraz odnosząca się z respektem do klientów

Oferujemy:
– pracę stabilną
– wynagrodzenie podstawowe £110 / dzień.
– van
– refundacja za zakup narzędzi
– możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV bądź krótkiego opisu adres email:

info@wernerandwerner.co.uk bądź kontakt telefoniczny pod numerem 020 3602 3795

ID ogłoszenia: 7765f3642a44ce90

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Werner and Werner

Ostatnie przedmioty dodane przez Werner and Werner »