£7,20 za godzinę brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz Minehead przy sprzątaniu hotelu pokojówka-pomoc kuchenna

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Minehead
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 17:16

Hotel z Minehead poszukuje pracowników do sprzątania, zadań na kuchni oraz obsługi klienta na barze i w recepcji. Praca w Anglii z zakwaterowaniem dla osób energicznych i bystrych.

Stanowisko: pracownik hotelu.

Lokalizacja: Minehead. Dostępne również takie lokalizacje jak Skegness i Bognor Regis.

Zarobki: 7,20 GBP za godzinę brutto.
dla osób poniżej 25 roku życia stawka wynosi 6,70.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
pracownik, wedle własnych preferencji sam wybiera sobie zakres obowiązków. Dostępna jest praca przy sprzątaniu pokoi hotelowych oraz pomieszczeń wspólnych, pomoc na kuchni lub obsługa klienta na recepcji i w barze.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • sumienne podejście do powierzonych obowiązków;
  • schludny wygląd i miła aparycja;
  • wysoka kultura osobista;
  • dokładność i umiejętność szybkiej pracy;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych;
  • sprawność fizyczna;
  • pozytywne nastawienie i motywacja do pracy;
  • możliwość przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej za pośrednictwem Skype.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w hotelu płatne 37.50 GBP za tydzień – nie trzeba dojeżdżać do pracy;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • możliwość darmowego korzystania z atrakcji na terenie hotelu;
  • opcję bezpłatnego prania swoich rzeczy w pralni;
  • atrakcyjny pakiet szkoleń zawodowych;
  • pracę również dla par lub grup.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez link:

ID ogłoszenia: 4805714df9e6e9d4

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz Minehead przy sprzątaniu hotelu pokojówka-pomoc kuchenna”

  1. witam . czy była by opcja np. aby dwie osoby przyjechały ?

  2. Pracownik Hotelu na 19 maja 2016 @ 00:08

    Witam mam na imie Slawomir mam 25 lat w Angli mieszkam od 2009 roku ponad 7 lat J.Angielski na poziomie komunikatywnym tzn tam gdzie pojde zawsze sie dogadam nie mam z tym problemu jestem bardzo solidny w tym czego sie podejmuje,komunikatywny,wyrozumialy,utcziwy
    poszukuje pracy od zaraz bardzo prosze o kontakt 07563817438 lub slawomirzawada22@gmail.com