£10,20 GBP/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Anglii od zaraz na budowie przy rozbiórkach w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2017 19:47

Od zaraz firma z Londynu poszukuje pomocników z podstawowym językiem do podjęcia pracy w Anglii na budowie przy rozbiórkach budynków. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Zarobki: 10,20 GBP/h brutto

Miejsce pracy: obrzeża Londynu

Liczba miejsc: 4

Zadania:
– praca fizyczna przy zbiórkach starych magazynów i fabryk na obrzeżach miasta
– praca w wykorzystaniem elektronarzędzi
– ręczny załadunek drobnych elementów na samochody ciężarowe

Wymagania:
– język angielski w stopniu podstawowym pozwalający na rozumienie prostych poleceń
– siła fizyczna, dobre zdrowie, wytrzymałość
– osoby bez nałogów zmotywowane do ciężkiej pracy

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (na koszt pracodawcy)
– transport na i z miejsca pracy
– legalne zatrudnienie przez agencję pracy
– konkurencyjne warunki finansowe

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca marca na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie od stycznia 2018 do polowy roku.

ukemployment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „wyburzenia Londyn”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 455a243ad2aad28

6 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz na budowie przy rozbiórkach w Londynie”

  1. marek kotula na 11 grudnia 2017 @ 16:20

    jestem zainteresowany

  2. Mateusz Szypa na 18 grudnia 2017 @ 13:30

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy.

  3. Przemysław Kujawa na 1 stycznia 2018 @ 14:49

    Zainteresowany

  4. „wyburzenia Londyn” na 3 stycznia 2018 @ 17:52

    Zainteresowany! możliwość podjęcia pracy od zaraz!

  5. Witam jestem zaintetesowany panstwa oferta mam doswiadczenie w rozbiorkach mam uprawnienia na palnik i doswiadczenie w przepalaniu konstrukcji stalowych

  6. Witam jestem zaintetesowany panstwa oferta mam wieloletnie doswiadczenie w pracach rozbiorkowych konstrukcje stalowe kominy wodociagi itp posiadam uprawnienia jako przepalacz metali moglbym wyjechac od zaraz

Zostaw odpowiedź do Tobiasz