£8,50/h

Dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie IT bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 16 stycznia 2019 20:14

Od zaraz aktualna oferta pracy w Anglii na magazynie (części komputerowe). Ogłoszenie jest bez znajomości języka angielskiego. Pracodawca w Londynie zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie i uczciwe warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 8,50 £/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • odbieranie produktów, a następnie wysyłanie ich do klientów;
  • prowadzenie bazy produktów;
  • pomaganie zespołowi, który jest odpowiedzialny za sprzedaż;
  • manualna obsługa, ale też może to być podnoszenie pudełek do 15 kg (może być wymagane).

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • umiejętność pracowania w zespole;
  • kreatywność;
  • chęci do pracy, ale też do uczenia się nowych rzeczy;
  • nie jest wymagany dobry angielski.

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracodawca zapewnia pracę na pełen etat – 40 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 09:00 do 17:30.

Aplikacja:

Zgłaszać mogą się tylko osoby z pozwoleniem na pracę w UK, a swoje CV należy wysłać e-mailem, aplikując na stronie:

ID ogłoszenia: 8755c3f7548e7b19

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie IT bez znajomości języka Londyn”

  1. Witam, Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy na magazynie w Londynie z częściami komputerowymi. Nie podali Państwo w ogłoszeniu maila. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie oraz mieszkam w Londynie. Mój email: arkadiuszskibicki5@wp.pl i tel. 07404901087. Proszę o wysłanie na maila lub numer tel. Państwa email to wyślę moje cv. Pozdrawiam. Arkadiusz Skibicki