£7,20 - 7,72 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na magazynie odzieżowym Burnley zbieranie zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Burnley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 13 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2016 20:24

Magazyn z odzieżą w Burnley przyjmie od zaraz nowych pracowników tymczasowych do kompletowania zamówień. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków z zapewnionymi dobrymi zarobkami.

Stanowisko: magazynier.

Miejsce zatrudnienia: Burnley.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h oraz 7,72 GBP/h na zmianie nocnej.

Obowiązki na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień dla klientów;
  • pakowanie towarów i przygotowanie do wysyłki;
  • skanowanie kodów kreskowych;
  • naklejanie etykiet;
  • paletowanie i przygotowanie do magazynowania;
  • praca ma charakter zmianowy.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • możliwość zabrania ze sobą ok. 350 funtów oraz kupienia biletu autobusowego;
  • znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie (weryfikacja na rozmowie);
  • dokładne wykonywanie powierzonej pracy;
  • sumienność oraz dokładność;
  • predyspozycji do pracy zespołowej.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na 13 tygodni z możliwością przedłużenia umowy z pracodawcą;
  • organizację wyjazdu do Anglii;
  • pomoc w formalnościach;
  • płatne miejsce zamieszkania;
  • opiekę medyczną na miejscu i ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów w czasie trwania kontraktu.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony www:

ID ogłoszenia: 35257bde410961da