£8,00 - 8,50/h

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji deserów Somerest UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Somerest
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 00:47

Fabryka z Somerest potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Anglii na produkcji wysokiej jakości deserów. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka dla pracowników produkcji. Pracodawca zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Somerest.

Wynagrodzenie: 8,00 GBP na godz. (stawka dzienna) oraz 8,50 GBP na godz. (stawka nocna).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy produkcji wysokiej jakości deserów;
  • praca przy linii produkcyjnej i pakowaniu.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • chęć pracownia w systemie zmianowym;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość pracowania w systemie zmianowym;
  • 12 godzinne shifty;
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy w Anglii przy produkcji deserów, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 07921874022 albo można wysłać wiadomość na adres e-mail:

evercreechjobs@singleresource.co.uk

Źródło: https://strefa.co.uk/pl/1127,praca-w-fabryce-deserow

ID ogłoszenia: 2215d5d61f4743b4