£7,60 brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Londyn 2016

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz, styczeń 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 3 do 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 grudnia 2015 22:35

Fabryka lodów z Londynu poszukuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Anglii przy taśmie od stycznia 2016. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Londyn
Zarobki: 7,60 GBP/h
Liczba wakatów: 5
Start: od zaraz – styczeń 2016

Zadania:
Praca w charakterze pomocnika na produkcji lodów. Zadania głównie przy taśmie wykonywane w pozycji stojącej – pakowanie, kontrola jakości, obsługa maszyn, nadzór nad prawidłowością przebiegu produkcji.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz
– chęci i motywacja do ciężkiej pracy
– możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– osoby bez nałogów, nie karane

Oferujemy:
– płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– dobre zarobki + premie
– pomoc przy dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu
– możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych pracowników

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty e-mail. Zatrudnienie od zaraz.

uk-employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „produkcja lodów, Londyn 01.2016”

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub pominięte.

ID ogłoszenia: 13356747d7a29886

6 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Londyn 2016”

  1. J.Warchalowska na 20 grudnia 2015 @ 00:49

    Witam wraz z moim chłopakiem jestem zianteresowana oferta pracy prosze o kontakt pod nr tel07936792718

  2. „produkcja lodów, Londyn 01.2016” na 23 grudnia 2015 @ 16:15

    witam jestem gotowy do wyjazdu pracowalem 10 lat w fabryce z zywnoscia mam wyrobiony juz nin prosze o informacje jedyna wada brak angielskiego

  3. „produkcja lodów, Londyn 01.2016” na 25 grudnia 2015 @ 22:23

    Jestem gotowa i zainteresowana podjąć pracę u państwa w firmie proszę o kontakt 512 277 301

  4. Marzena Pakowska na 27 grudnia 2015 @ 12:34

    Produkcja Lodów, Londyn 01.2016 Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt pod nr tel. 602836490

  5. „produkcja lodów, Londyn 01.2016” na 28 grudnia 2015 @ 15:38

    Zostawiłem E-maila, również jestem zainteresowany Pracą Posiadam NIN I Jestem w Londynie, Czekam na odpowiedz, Pozdrawiam

  6. Marta i Rafał na 30 grudnia 2015 @ 23:15

    Witam!
    Wraz z moim Mężęm Rafałem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.Mam 24 lata a mój Mąż ma 25 lat.
    Ostatnie pół roku przebywaliśmy w pracy Anglii na stanowisku pracownik recyklingu. Posiadamy numer insurance oraz konto bankowe Barclays.Jesteśmy pracowici,dyspozycyjni i puntkualni oraz chętni do podjęcia pracy wraz z nadgodzinami. Telefon kontaktowy 605 489 470.

    z poważaniem :

    Marta i Rafał