£7,50-10,50/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji warzyw bez języka West Sussex

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: West Sussex
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 1 marca 2018 05:07

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz propozycja zatrudnienia w zakładzie z West Sussex na produkcji przy pakowaniu warzyw.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: West Sussex, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 7,50 do 10,50 GBP w zależności od stanowiska

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji warzyw przy pakowaniu oraz sortowaniu produktów
  • dla osób ze znajomością języka możliwość zatrudnienia jako operator maszyn lub linii produkcyjnej
  • po odpowiednim przeszkoleniu pracownicy mogą zostać przydzieleni do załadunku i rozładunku towarów lub do obsługi wózków elektrycznych

Wymagania:

  • gotowość do pracy w różnych temperaturach, w zależności od działu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • chęć i motywacja do pracy
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • praca w systemie 4 dni pracy na 4 dni wolne
  • możliwość brania nadgodzin po 40 h tygodniowo
  • wsparcie w organizacji przejazdów do pracy
  • pracę po 12 h dziennie – 11 płatnych i 1 godzina przerwy

Aplikacja:

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

61 678 15 39

Aplikować należy poprzez wysłanie CV za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

ID ogłoszenia: 9915a962a1c94ad3

3 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz na produkcji warzyw bez języka West Sussex”

  1. Kamila Marchlewska-Konieczna na 1 marca 2018 @ 10:01

    Witam,
    jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu warzyw.
    Serdecznie pozdrawiam,
    Kamila Marchlewska-Konieczna
    tel.48 784161393
    P.S. Mieszkam w U.K.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.