£6,70 za godzinę brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz pakowanie-sortowanie owoców podstawowy język Chartham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Chartham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:18

Oferujemy pracę w Anglii w hurtowni owocowo-warzywnej z Chartham. Przyjmiemy od zaraz pracowników do sortowania oraz pakowania z podstawowym językiem angielskim.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: 6,70 euro za godzinę brutto.

Miejsce pracy: Chartham, hr.Kent, Anglia.

Opis stanowiska pracy:
zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za sortowanie owoców przy taśmie produkcyjnej, a następnie pakowanie ich do skrzynek. Praca jest zorganizowana w systemie 4×4 (cztery dni pracy, cztery dni wolnego).

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • chęci do pracy;
  • umiejętność szybkiego wykonywania obowiązków;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • przyjazne nastawienie, bezkonfliktowość;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zamieszkanie w Chartham i okolicach, własny dojazd do pracy;
  • motywacja do osiągania wysokich wyników.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • angielską umowę o pracę;
  • dobrą atmosferę w młodym, energicznym zespole;
  • przeszkolenie wstępne;
  • wsparcie kierownika w pierwszych dniach pracy;
  • ubezpieczenia, składki, dostęp do socjalu.

Dla kandydatów:
CV prosimy wysyłać pod adres:

maidstone@pro-force.co.uk

tel. +4401622 673 187

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/13670-praca-w-magazynie-przy-sortowaniu-i-pakowaniu-owocow

ID ogłoszenia: 9656d5c2be2a82b

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.