£7,20 - 7,70 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu kurczaków w fabryce z Newent

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newent
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 tygodni
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 17:31

Fabryki kurczaków z Newent oraz Hereford zatrudnią od zaraz osoby do pakowania. Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia na analogicznym stanowisku, posiadamy aż 50 wolnych miejsc.

Stanowisko: pracownik fabryki – pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Newent, UK. Praca dostępna też w Hereford.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h zmiana dzienna i 7,70 GBP/h zmiana nocna.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • pakowanie wyrobów na taśmie produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości;
  • pomoc w utrzymaniu ciągłości produkcji;
  • kierownik może zlecać również inne zadania, np. obsługę maszyn produkcyjnych;
  • w każdy poniedziałek odbywa się test z języka angielskiego w siedzibie firmy. We wtorek pracownik obywa szkolenie oraz poddaje się testowi na obecność narkotyków – znajomość języka musi być wystarczająca, aby zrozumieć pielęgniarkę;
  • praca ma charakter zmianowy – 6.00 – 14.30; 14.30 – 23.00, 22.00 – 6.00, 5.00 – 17.00.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • podstawowa lub komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • zręczność i szybkość;
  • bystrość;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • elastyczność czasowa – możliwość pracy zmianowej;
  • motywacja do pracyl
  • możliwość przejścia testów na narkotyki.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • aż 50 wolnych miejsc pracy;
  • po przekroczeniu 40 godzin tygodniowo stawka wynosi 150% podstawy;
  • początkowo umowę na 12 tygodni z możliwością przedłużenia na stałe;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania zgłoszeń mailowo, pod adres:

LukaszZ@reresourcegroup.co.uk

lub poprzez stronę internetową:

Należy wypełnić formularz znajdujący się pod ogłoszeniem.

ID ogłoszenia: 257577a6e9a31bd3