£7,20 - 8,00 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu sera bez języka Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 stycznia 2016 14:46

Fabryka sera z Liverpool zatrudni od zaraz pakowaczy gotowych do pracy w Anglii przy pakowaniu sera krojonego. Ogłoszenie bez znajomości języka angielskiego wymaganego przez pracodawcę. Zakwaterowanie bezpłatne na czas pierwszych trzech miesięcy.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Liverpool
Zarobki: 7,20 /h brutto osoba bez języka, 8 /h brutto osoba z językiem angielskim
Liczba wakatów: 5 miejsc
Początek zatrudnienia: od zaraz

Zadania:
Praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej w fabryce. Zadaniem osoby zatrudnionej będzie układanie plasterków sera krojonego na tacki zgodnie z zadaną wagą, ewentualne odejmowanie lub dokładanie porcji na tacki oraz wkładanie gotowych tacek do maszyny paczkującej. Na pracowniku pakującym spoczywa również finalna kontrola jakości produktu gotowego.

Wymagania:
– kwalifikacje do pracy na produkcji spożywczej poparte doświadczeniem na podobnym stanowisku lub stosownym wykształceniem
– aktualne badania do celów sanitarnych
– dyspozycyjność w grudniu
– gotowość do szybkiego wyjazdu i podjęcia pracy na terenie UK
– znajomość języka mile widziana (wyższe wynagrodzenie)
– tylko osoby pracowite potrafiące wykonywać swoje zadania w szybkim tempie

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach lub domach
– uczciwą umowę na brytyjskich warunkach za pośrednictwem agencji
– regularne wypłaty w cyklu tygodniowym
– przejrzyste i uczciwe warunki
– wsparcie przy dopełnieniu wszelkich formalności na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres. Pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie sera Liverpool 02/2016″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 75056a793b74e5e6

8 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu sera bez języka Liverpool”

  1. pakowanie sera Liwerpool 02/2016 na 1 lutego 2016 @ 09:56

    Jestem zainteresowany waszą ofertą,pracowałem w londynie 3 lata w restauracji i przy pakowaniu ciastek,ciężkiej pracy się nie boję.Jestem odpowiedzialny,pracowity,szybko się uczę i umiem pracować w grupie.Jestem w stanie wyjechać natychmiast.

  2. witam ja oraz moj chlopak jesteśmy zainteresowani państwa ofertą proszę się odezwać na adres e mail ugabuga-1995@wp.pl

  3. pakowanie sera Liverpool 02/2016 na 5 lutego 2016 @ 11:03

    witam jestem zainteresowany Państwa ofertą.,Dotychczas Doświadczenia nie mam przy pakowaniu ciastek ale pracowałem już za granica przy zbieraniu owoców , więc cieżka praca i ilość godzin nie jest mi obca .Jestem wstanie wyjechać natychmiast ,Pozdrawiam

  4. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Aktualnie przebywam i pracuje w Grecji.Od roku,pracuje w fabryce oliwek- na różnych stanowiskach. Jestem zainteresowana pracą w Anglii , gdyż chciałabym zdobyć nowe doświadczenie oraz nauczyć się języka angielskiego.

  5. pakowanie sera Liverpool 2/2016 na 8 lutego 2016 @ 19:01

    Witam obecnie mieszkam w Anglii razem z mamą i jesteśmy zainteresowane ofertą pracy na produkcji.Nie ma problemu abyśmy przeniosły się do innej miejscowości.
    Z wyrazami szacunku
    Izabela Kraśna

  6. Witam jestesmy zainteresowani z mezem i drugim malzenstwem panstwa oferta prose o kontakt mortiszia25@onet.eu pozdrawiam

  7. Piotr Miniewicz na 17 lutego 2016 @ 12:56

    jeste zainteresowany prosze o kontakt 447884702362 dziekuje

  8. katarzyna na 19 lutego 2016 @ 09:18

    witam moge zaczacz od zaraz prosze o kontakt pod nr 07948601056
    pozdrawiam