£7,20 GBP/h brutto

Dam pracę w Anglii od zaraz przy sprzątaniu obiektów Birmingham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2016 22:07

Firma działająca w okolicach Birmingham i Coventry od zaraz zatrudni nowe osoby do sprzątania. Praca w Anglii dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Birmingham/Coventry.

Wynagrodzenie: 7,20 GBP/h

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe sprzątanie obiektów takich jak biura, domy i hotele;
  • zadania muszą być wykonywane w sposób bardzo dokładny;
  • praca w okolicach takich miast jak Coventry i Birmingham.

Wymagania:

  • skończone 25 lat;
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywny język angielski;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • duża uczciwość;
  • poczucie estetyki oraz dokładność;
  • pracowitość i motywacja.

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania płatne 65 funtów za tydzień;
  • możliwość wpłaty kaucji w wysokości 130 GBP;
  • na początku umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • zatrudnienie również dla studentów;
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz;
  • stabilną posadę;
  • pełny etat – 55-60 godzin pracy tygodniowo;
  • własny samochód służbowy i narzędzia potrzebne do pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

kadry@agencja-headhunters.eu

Źródło: http://agencja-headhunters.eu

ID ogłoszenia: 99457aa12f265875