£8,20 /h

Dam pracę w Anglii od zaraz przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka w Liverpool’u

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 października 2016 00:40

Od zaraz pilnie poszukiwane osoby do fizycznej pracy w Anglii w sklepie przy wykładaniu towaru na półki. Oferta z Liverpoolu bez znajomości języka angielskiego na dobrych warunkach.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Liverpool

Zarobki: 8,20 GBP/h brutto

Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Praca fizyczna na sklepie polegająca na transporcie palet z magazynu oraz wykładanie towaru na półki sklepowe z zachowaniem odpowiedniej ekspozycji produktów. Do zadań może należeć również przygotowywanie ekspozycji sklepowych, promocji, metkowanie towaru oraz drobne prace porządkowe.

Wymagania:
– chęci do pracy, motywacja
– gotowość do podjęcia zatrudnienie od zaraz (ASAP)
– doświadczenie sklepowe mile widziane
– język angielski nie wymagany, ale będzie przydatny
– brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
– brak jakichkolwiek nałogów (za palenie lub picie grozi zwolnienie)
– mile widziane osoby kontaktowe, pozytywnie nastawione, potrafiące szybko zaadaptować się w nowym miejscu

Oferujemy:
– legalną pracę w UK na dobrych warunkach
– umowę za pośrednictwem agencji
– bezpłatne przygotowanie dokumentów pracownika
– zapewnione zakwaterowanie na miejscu (koszt ok 60 GBP/tyg.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “Sklep Liverpool 01/10/16”

emial: red-dot@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 66957f83d1a5cbbe

5 komentarzy na “Dam pracę w Anglii od zaraz przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka w Liverpool’u”

  1. Paulina Pawłowska na 9 października 2016 @ 20:44

    Witam,
    Mieszkam w Anglii w birkenhed niedaleko Liverpool i poszukuję pracy. Nie mam żadnych nałogów, w pl pracowałam w sklepie Tesco na dziale odziesowym, była to obsługa kasy, wykladanie towaru, metkowanie i również praca na magazynie. Proszę o więcej informacji na maila(paulina_pawłowska@interia.eu) na temat pracy, mniej więcej w jakiej okolicy mieści się sklep i w jakich godzinach jest praca. Pozdrawiam

  2. Dam pracę w Anglii od zaraz przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka w Liverpool’u na 11 października 2016 @ 13:04

    Jestem zainteresowany, nie potrzebuję mieszkania,gdyż moja rodzina mieszka w Liverpool (żona, dzieci). Na stałe będę w LV od połowy grudnia, może wówczas. Od 19-10 będę na 2 tyg do 03-11 możemy się spotkać.
    Mam wyższe wykształceni magisterskie, niestety już 55 lat, ale uprawnienia na wózki , prawo jazdy AB, obsługa kas (prowadziłem kursy) i wiele innych plusów.
    Czekam za jakimś info, mój tel w PL 501574204 – Kazimierz Juszczak

  3. Marta Bartosiak na 12 października 2016 @ 00:09

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana Panstwa oferta pracy. Obecnie przebywam w Liverpoolu, wiec jestem w stanie rozpoczac prace w kazdym momencie. Znam angielski w stopniu komunikatywnym i mam doswiadczenie w pracy w sklepie i obsludze klienta.

    Prosze o kontakt poprzez e-mail w formularzu.

    Z powazaniem
    Marta Bartosiak

  4. Witam
    Znalazłam państwa ogłoszenie i jestem zainteresowana. Nie posiadam doświadczenia w pracy sklepowej po za sporadycznym wykładaniem towarów. nie boję się żadnej pracy jestem osobą szybko uczącą się i umiejącą ciężko pracować. Obecnie przeprowadziłam się do Liverpoolu i jestem dostępna w każdym momencie. znam angielski w stopniu komunikatywnym.
    pozdrawiam Anna.G

  5. Ewelina Rokocz na 19 października 2016 @ 15:10

    Witam czy moożna prosić o wiecej inf na temat pracy,mieszkam w Liverpool,mam własny transport i jestem gotowa od zaraz na podjecie pracy,jezyk w stopniu komunikatywnym.

    Dziekuję.

Zostaw odpowiedź do Anna