£10 - 11 na godz.

Dam pracę w Anglii od zaraz sprzątanie kliniki w Londynie z językiem angielskim

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 00:05

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Anglii dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zatrudnienie w Londynie z podstawowym językiem angielskim przy sprzątaniu kliniki na czas nieokreślony.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,00 – 11,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie kliniki.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • dokładne wykonywanie swoich zadań;
  • punktualność;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • self-employed, czyli samozatrudnienie;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz na przynajmniej pół roku po tygodniowym okresie próbnym.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach: 16.00 – 18.30) oraz w soboty (w godzinach 12.30 – 14.00;
  • zatrudnienie od zaraz na czas nieokreślony;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy;
  • wypłatę raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Anglii przy sprzątaniu kliniki, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: +44 751 787 90 33

Źródło:  https://polonia24.co.uk/praca

ID ogłoszenia: 448621b2b6e6d49f