£7.5 - 10

Dam pracę w Anglii od zaraz w Londynie przy recyklingu 2018

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od razu
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 04:17

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Anglii od zaraz przy recyklingu w firmie zajmującej się sortowaniem odpadów. Zatrudnienie w okolicach Londynu dla osób minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Poszukujemy pracownikow do pracy przy linii sortujacej w sortowni odpadów – SORT LINE OPERATIVE, ktora po odbytym treningu bedzie zastepowa pracowników klienta na pozycji BALER’A w bank holiday’e, w trakcie urlopów pracownikow klienta oraz co najmniej druga sobote.

Znajdujemy sie zakladzie recyclingowym w dzielnicy Wandsworth. Nasz adres: Western Riverside, Smugglers Way, London SW18 1EG

Wandsworth / Londyn
Wynagrodzenie poczatkowe dla tego stanowiska wynosi £7.50 – £8.5 na godzinę. Pracujac na stanowisku baler – stawka £10 na godzine.

Zmiany dostępne: 6:00 – 14:00 / 14:00 – 22:00

Główne obowiązki i odpowiedzialność:
– wybieranie określonych materiałów (np. plastik, papier) z poruszającej sie tasmy
– spelnianie standardow jakosci i precyzji w wykonywanych obowiazkach
– sprzątanie kabin sortujacych oraz utrzymywanie otaczajacych obszarow sortowni w czystosci

Wymagania:
– Chec do pracy
– Umiejętność pracy w zespole
– Punktualność
– Dbałość o szczegóły
– Niezawodność
– Elastyczność
– Poddanie sie kontroli na obecnosc narkotykow (pracodawca zapewnia odpowiednie testy)
– komunikatywny angieski jest wymagany dla osób chcacych pracowac jako baler

Oferujemy:
• stałe zatrudnienie dla odpowiednich kandydatów
• wynagrodzenie tygodniowe
• doswiadczenie nie jest wymagane, gdyż zapewniamy pelne szkolenie
• mozliwosc zdobycia nowego doswiadczenia oraz obejmowania nowych stanowisk na drodze rozwoju indywidualnego

Kacper Żukowski Taiga Romanczyk
Manager Administrator
07580149439 07866796850

ID ogłoszenia: 8375a7d865b14dda

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz w Londynie przy recyklingu 2018”

  1. Dzień dobry w raz z moim kolegą szukamy pracy w uk pracowaliśmy już na podobnym stanowisku jeśli praca jest aktułalna proszę o kontakt z góry dziękuję Paweł

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez SmartSolutions12

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez SmartSolutions12 »