£6.70 - 7.20 za godzinę

Dam pracę w Anglii od zaraz Walkden przy pakowaniu sprzętu medycznego

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Walkden
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 maja 2016 14:05

Fabryka sprzętu medycznego poszukuje kandydatów do pracy w Anglii przy pakowaniu. Zatrudnienie w Walkden od zaraz dla osób dokładnych oraz przywiązujących uwagę do szczegółów.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, Walkden.

Zarobki: 6.70 – 7.20 GBP/h

Zakres obowiązków:

  • zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej;
  • szybkie i dokładne pakowanie sprzętu medycznego;
  • pakowanie wykonywane jest na podstawie dostarczonej listy;
  • składanie oraz rozkładanie kartonu, jeśli jest taka konieczność również jego przycięcie;
  • praca na zmianę popołudniową od godziny 12.00 do 23.00.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu;
  • umiejętność obsługi pistoletu do taśmy;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • możliwość i chęć rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • duża staranność, szczegółowość;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane osoby bez nałogów.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę na popołudnia;
  • przeszkolenie;
  • szczegółowe zapoznanie z zakładem;
  • międzynarodowy, pomocny zespół.

Aplikacje:
Prosimy o wysłanie SMS-a lub e-maila o treści „ost”.
Dane kontaktowe:

tel: 07712880039;
e-mail: daniel@career-makers.co.u­k

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/manchester/worsley-m28/packer-walkden,ad-270917.html

ID ogłoszenia: 5955729fcf272e6e

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.