£6,75 GBP/h

Dam pracę w Anglii pakowanie i sortowanie odzieży w Bedford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 22 września 2015 20:53

Pilnie poszukujemy pracowników na stanowisko pakowacz w fabryce z Bradford. Ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu i pakowaniu odzieży w paczki promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz – sortowacz odzieży

Miejsce zatrudnienia: Bedford, Anglia

Zarobki: 6,75 GBP/h

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona kompletuje i pakuje odzież w paczki promocyjne.
  • Zadaniem będzie również transport towarów na magazynie.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • zręczność, odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • punktualność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, efektywność

Oferujemy:

  • pracę na stałe do podjęcia od zaraz
  • pełny etat – w tygodniu do przepracowania ok. 40 do 50 godzin
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • gruntowne szkolenie wprowadzające
  • zakwaterowanie oraz przejazdy
  • pracę w systemie zmianowym
  • pensje wypłacane raz w tygodniu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

  • praca@sesolutions.uk

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: 0048 882017439

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2470bj/

ID ogłoszenia: 7456017f7c93ec8