£6,75 GBP/h

Dam pracę w Anglii pakowanie ubrań bez doświadczenia Bedford od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 1 września 2015 03:18

Dam od zaraz pracę w Anglii dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu, sortowaniu ubrań. Zatrudnienie odbywa się w mieście Bedford. Na miejscu zapewniamy codzienny transport do pracy.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Bedford
Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie ubrań i tworzenie paczek promocyjnych
– układanie zapakowanych produktów na odpowiednim dziale magazynowym
– obsługiwanie wózków widłowych

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na 7 września
– sprawne dłonie
– podstawy języka angielskiego
– przestrzeganie zasad wewnętrznych
– gotowość wyrobienia w tygodniu nawet 50 godzin
– zatrudnienie dla osób energicznych
– szybkość uczenia się/zapamiętywania
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– start już od zaraz na angielskich warunkach
– zdobycie nowego doświadczenia
– szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– zatrudnienie na pełny etat
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– miejsce do zamieszkania jest zapewnione
– przejazdy do pracy
– pracę zmianową

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na maila: praca@sesolutions.uk oraz o kontakt na 0048793598990

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2470bj/

ID ogłoszenia: 64355e3a24aa9586

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii pakowanie ubrań bez doświadczenia Bedford od zaraz”

  1. Witam, jestem zainteresowany. Mam 27 lat, od 4 lat pracuję jako operator wózka widłowego Stihl. Chciałbym podjąć pracę przede wszystkim za granicą na długi okres czasu. Tel. 512 714 202

Zostaw odpowiedź do Oferta