£8,50 brutto

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek na produkcji od zaraz Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące, potem stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2014 03:45

Fabryka ciastek z Manchesteru poszukuje pakowaczy do pracy w Anglii na produkcji spożywczej. Oferta od zaraz, dla par możliwość wspólnego zakwaterowania. Nie wymagana znajomość języka – pełne wsparcie polskiego koordynatora na miejscu.

Stanowisko: pakowacz (pracownik produkcji)
Miejsce pracy: Manchester
Zarobki: 8,50 GBP brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na sortowaniu ciastek, układaniu w stosie po 12 oraz wkładanie do maszyny pakującej. Jest to prosta praca wymagająca jednak zachowania odpowiedniej szybkości.

Wymagania:
– książeczka zdrowia do celów sanitarnych
– mile widziane doświadczenie w produkcji żywności
– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące, a docelowo na stałe
– gotowość do podjęcia pracy niemal od zaraz
– zdolność do pracy zespołowej
– konto bankowe w UK (lub gotowość do założenia)

Oferujemy:
– zatrudnienie poprzez agencję pracy na warunkach angielskich, później bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy
– atrakcyjne wynagrodzenie
– ubranie robocze
– ubezpieczenie NW
– zakwaterowanie w mieszkaniu kawalerka (200 GBP miesięcznie) lub 2-pokojowe (250 GBP miesięcznie)

Zgłoszenia można wysyłać na podany poniżej adres, pary oraz grupy prosimy o wysyłanie wspólnej aplikacji.

W tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie ciastek Manchester″

Jobs4U Recruitment Agency

jobs4u@englandmail.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 60753bc9b067c9b2

12 komentarzy na “Dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek na produkcji od zaraz Manchester”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowana panstwa oferta pracy przy produkcji ciastek.Jestem osoba pracowita,komunikatywna ,odpowiedzialna i wytrzymala posiadam rowniez doswiadczenie w pracy na tasmie i pakowaniu prosze o kontakt 07938690662

  2. Karolina i Bartosz na 10 lipca 2014 @ 21:37

    Witam!Jestesmy zainteresowani ta pracą od zaraz.Byliśmy już w Anglii a dokładnie w Liverpool. Mamy konto bankowe angielskie i NIN. Ja Karolina mam 21 lat a mój chłopak 22.Prosimy o kontakt

  3. Witam jesteśmy bardzo zainteresowani państwa ofertą bardzo potrzebujemy tej pracy od zaraz i jesteśmy bardzo zmotywowani.Jesteśmy rodziną chcielibyśmy bardzo pracować razem.Za pozytywne rozpatrzenie bardzo dziękujemy i prosimy o kontakt 601527243

  4. netka187 na 13 lipca 2014 @ 14:51

    Witam, jestem zainteresowana tą pracą. Posiadam doświadczenie w pracy na produkcji i pakowaniu. Obecnie mieszkam w Leeds. Mam 26 lat. Bardzo proszę o kontakt 07917996309

  5. pakowanie ciastek Manchester″ na 13 lipca 2014 @ 17:53

    witam mam na imie artur jestem zainteresowany ta oferta i szukam stalej pracy jestem w uk czekam na odpowiedz 07598687269

  6. Paulina i Ania na 15 lipca 2014 @ 13:53

    Witam. Jestem zainteresowana wraz z mamą ową pracą. Posiadamy doświadczenie w pracy dotyczącej zbioru truskawek, dlatego też jesteśmy szybkie i zwinne. Prosimy o szybki kontakt.

  7. jarek_w_94 na 15 lipca 2014 @ 14:06

    Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą, komunikatywną, odpowiedzialną. Bardzo Proszę o kontakt jarek09123@wp.pl

  8. Angelika na 15 lipca 2014 @ 14:34

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ogloszeniem.
    Bardzo chcemy wyjechac , doświadczenie w pracy na produkcji oboje posiadamy więc nie jest to problem. Chłopak ma doświadczenie w pracy za granica, oboje znamy język angielski na poziomie podstawowym ( komunikatywnym).

    Prosimy o kontakt,
    Pozdrawiam
    Angelika Karólkowska

    tel : 883-225-929

  9. patrycja na 16 lipca 2014 @ 11:09

    witam jestem zainteresowana praca w panstwa firmie mam doswiadczenie na stanowisku znam angielski

  10. Elzbieta na 17 lipca 2014 @ 17:29

    Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą. Jestem osobą pracowitą, komunikatywną, odpowiedzialną. Szukam pracy na dłuzej. Bardzo peosze o kontakt.
    Pozdrawiam.

  11. W odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie składam kandydaturę 4 osób, jesteśmy gotowi do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i zorganizowanymi niebojącymi się ciężkiej pracy i wyzwań.

    pozdrawiamy i oczekujemy pozytywnego rozpatrzenia naszej aplikacji

  12. Witam, jestem zainteresowana bardzo państwa ofertą. Proszę o kontakt. Pozdrawiam Natalia