£7,83 godz.

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu ciastek od zaraz Cambridgeshire UK 2019

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cambridgeshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2019 01:21

Aktualna od zaraz propozycja pracy w Anglii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 dla Polaków w Cambridgeshire bez doświadczenia z atrakcyjną stawką godzinową wynagrodzenia i dobrymi warunkami współpracy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Cambridgeshire.

Wynagrodzenie: 7,83 GBP na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie wyrobów cukierniczych – ciastek;
  • praca na magazynie;
  • obsługiwanie maszyn na linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • konieczne jest stawianie się w pracy 30 minut przed rozpoczynającą się zmianą;
  • pracowitość;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym;
  • zaangażowanie i odpowiedzialne wypełnianie swoich obowiązków;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pełne szkolenie dla osób bez doświadczenia;
  • pracę na dwie zmiany – popołudniową i dzienną, czyli 6:00 – 14:00 oraz 14:00 – 22:00, a w tym płatna przerwa 30 minutowa;
  • 40 godzin tygodniowo pracy;

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy na stanowisku pakowacza wyrobów cukierniczych, proszone są o aplikowanie poprzez stronę:

www.gap-personnel.pl/job/pracownik-linii-produkcyjnej-pakowacz-wyrobow-cukierniczych/

ID ogłoszenia: 6035c9df43f61b3f