£do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu małych elementów Stockport

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stockport
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 4 września 2014 23:25

Zakład produkcyjny ze Stockport poszukuje Polaków na stanowisko pakowacz. Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu małych elementów plastikowych. Zatrudnienie na stałe.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Stockport

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie na produkcji w charakterze pakowacza.
  • Do zadań należeć będzie wspieranie produkcji drobnych elementów plastikowych.
  • Pracownik będzie odpowiadał za pakowanie.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub magazynie
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna
  • pracowitość
  • zręczność
  • sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • dobra lokalizacja- możliwy dojazd komunikacją miejską
  • zatrudnienie na stałe
  • uczciwe warunki umowy
  • praca odbywać się będzie na jednej zmianie dziennej w godzinach 8 do 17

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z CV na adres: paul@vital-people.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22k40e/

ID ogłoszenia: 73354083deaafb1f