£7.20£/h brutto

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu metalowych części Somerset od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Somerset
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 05:20

Poszukujemy od zaraz 4 pracowników do zatrudnienia w fabryce z Somerset. Dostępna ciekawa praca w Anglii polegająca na pakowaniu lekkich metalowych elementów przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik na linii produkcyjnej, pakowacz

Lokalizacja: Somerset, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7.20£ brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie metalowych elementów przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • gotowość podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • chęć i zaangażowanie
  • dobre zorganizowanie własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zagwarantowane 40-60 godzin pracy na tydzień
  • pracę 5 dni tygodniowo po 8-12 godzin dziennie
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • pracę dla 4 osób, mężczyzn oraz kobiet
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV na adres e-mail:

employmentsinuk@gmail.com

W temacie wiadomości należy wpisać: PRACA NA PRODUKCJI.

Źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-594148.php

ID ogłoszenia: 69583dc15d26d6b