£6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii przy pakowaniu mrożonek od zaraz bez języka Heywood

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Heywood
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 września 2015 15:39

Pilnie potrzebujemy pakowaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii, Heywood od zaraz przy pakowaniu dań mrożonych i kontrolowaniu ich jakości.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Heywood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pakowanie dań mrożonych
– kontrolowanie jakości produktów
– dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– sprawne dłonie
– niezawodność, punktualność
– wyrobienie norm dziennych
– zabranie ze sobą kamizelki odblaskowej oraz butów ochronnych
– przyjazd samochodem będzie mile widziany
– dobre nastawienie
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:
– zatrudnienie długoterminowe
– pracę od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16:00 do 02:00
– dobre wynagrodzenie
– przez pierwsze 12 tygodni pracy zapewniamy bonus w wysokości £43pw po tym okresie wzrost do £73pw
– odpowiedzi na pytania
– pomoc opiekunów zmiany

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mailowy: peter@career-makers.co.uk z tematem: heywood-night + imie + post code bądź kontakt telefoniczny pod numer: 07940290565
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249ene/

ID ogłoszenia: 22055f17de02297b