£6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu żywności bez języka w Bognor Regis

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bognor Regis
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 24 lutego 2015 00:05

Fabryka z Bognor Regis szuka od zaraz pakowaczy bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu produktów spożywczych. Zapewniamy szkolenia i system zmianowy.

Stanowisko: Pracownik pprzy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Bognor Regis
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
Praca polega na pakowaniu produktów spożywczych w przygotowane opakowania. Należy wyrobić dzienną normę oraz kontrolować jakość produktów.

Wymagania:
– szybkość wykonywania zadań
– elastyczność godzinowa
– możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
– przyjazd samochodem jest obowiązkiem
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– doświadczenie będzie mile widziane, ale nie jest konieczne

Oferujemy:
– pracę zmianową w systemie 4/4 (4 dni pracy 4 dni wolne)
– zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia – zapewnione jest wstępne szkolenie
– legalną pracę na angielskich warunkach
– dobre zarobki

Aplikacja:
W celu aplikacji należy kontaktować się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Numer telefonu: 07720392226

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/214233/Pakowanie-zywnosci

ID ogłoszenia: 58754ebabab201fa

3 komentarze na “Dam pracę w Anglii od zaraz przy pakowaniu żywności bez języka w Bognor Regis”

  1. Ja i moja dziewczyna jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Obecnie przebywamy na terenie Anglii, posiadamy NIN i konta bankowe oraz własny transport. Tel. kontaktowy 07424801293 lub 07459719880.Pozdrawiam

  2. Witam
    Jestem zainteresowany ta praca jestem sumienny i pracowity bez nałogów proszę o kontakt mój numer 509081149 meill ryfi@autograf.pl

  3. Krzysztof na 11 marca 2017 @ 23:18

    Witam jestem zainteresowany ta praca posiadam polskie uprawniwnia na wuzki widlowe prosze o kontakt pod nr +48 515745870 lub ponny e-mail