£400-600/tydzień

Dam pracę w Anglii przy przewozie mebli dla kierowcy kat.B Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 września 2017 04:48

Możliwość podjęcia pracy w Anglii dla kierowcy kat.B przy przewozie załadunku i rozładunku mebli. Oferta z Londynu dla Polaków na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Stanowisko: Kierowca kat.B – vana

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Zarobki: około 400 do 600 funtów tygodniowo

Zakres zadań:

  • praca w zespole dwu osobowym przy rozwożeniu mebli
  • obowiązkiem pracownika będzie załadunek, rozładunek oraz przewóz towarów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej 25 lat
  • zdolność do współpracy
  • własna działalność – self employed
  • posiadanie zamieszkania w okolicach Croydon, Sutton, Morden lub gotowość do przeprowadzenia się w te okolice- niezbędne ze względu na wczesny wyjazd z bazy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie self-employed
  • wypłacanie zarobków raz na tydzień
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV, na adres:

  • info@btbtransportsolutions.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2757al/

ID ogłoszenia: 10259c6f18d451b7