£1300-1400/mc

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 września 2016 04:25

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii dla sprawnej fizycznie osoby przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych w Londynie. Oferta do podjęcia od zaraz dla chętnych na pełny etat.

Stanowisko: Sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Londyn, dokładniej: Acton, Chiswick, Ealing
Pensja: miesięcznie ok. 1300-1400 GBP
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie domów i mieszkań należących do klientów
  • są to typowe zadania mające na celu doprowadzenie powierzchni do czystości
  • osoba zatrudniona będzie poruszała się po mieście rowerem służbowym

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, niezawodność, odpowiedzialność
  • uczciwość
  • chęć podjęcia pracy o takim charakterze i brak problemów z transportem rowerowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferujemy kandydatki z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę o pracę
  • urlop płatny
  • pracę w Anglii od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • jobs@flowermaid.co.uk

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: “rower”

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1058359

ID ogłoszenia: 84557edbb9b9bab1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz Londyn”

  1. ela zaporowska na 6 stycznia 2017 @ 15:54

    Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana państwa ofertą .Jestem dyspozycyjna ,odpowiedzialna mieszkam w Polsce,ale właśnie wybieram się do Anglii potrzebuję pracy zakwaterowania
    ,w Polsce od 2 lat sprzątam mieszkania prywatne domy oraz apartamenty w hotelach posiadam prawo jazdy kat b.
    .Podejmę prace od zaraz.Mój numer tel.:536829333
    bardzo proszę o kontakt 🙂
    pozdrawiam ela