£6,50 GBP/h

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu hoteli dla kobiet Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 marca 2015 19:02

Od zaraz zatrudnimy pracowników sprzątających-pokojówki do pracy w Anglii. Oferta z Londynu dla kobiet przy sprzątaniu hoteli. Oferta jest kierowana do osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– przygotowywanie pokoi hotelowych na przybycie nowych gości (wymiana pościeli, ręczników, odkurzanie itp.)
– sprzątanie korytarzy, sal konferencyjnych, wind, klatek schodowych itp.
– zanoszenie pościeli do pralni

Wymagania:
– przyjmujemy do pracy kobiety z min. 3 letnim doświadczeniem
– dla osób zamieszkałych w Londynie
– ważne jest posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
– wcześniejsze prace na terenie UK czy po za granicami Polski
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– bardzo dobra koordynacja ruchowa
– przestrzeganie zasad hotelowych
– dla kandydatów niepalących

Oferujemy:
– sprawdzoną pracę od zaraz
– zatrudnienie na stałe
– wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy przepracowanie około 40 godzin w tygodniu
– wprowadzenie w system działania hotelu

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV przyjmujemy na adres mailowy: ewelina@sr-services.co.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23bf92/

ID ogłoszenia: 79551969efa3149

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu hoteli dla kobiet Londyn od zaraz”

  1. pokojówka w hotelu w Londynie na 23 lipca 2015 @ 14:41

    Poszukuję pracy w hotelu w Londynie jako pokojówka. Pracowałam za granicą w Grecji 1 rok. Znam komunikatywnie j. angielski. Mogę przesłać CV.

    Aneta Otrębowska