£15 GBP/h

Dam pracę w Anglii w budownictwie przy dociepleniach budynków Bristol

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bristol
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2014 21:55

Firma budowlana zatrudni 2 osoby do pracy w Anglii na budowę. Oferta dla Polaków z miasta Bristol przy dociepleniach budynków i tynkowaniu. Wymagany język angielski i 3 letnie doświadczenie.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Anglia, Bristol
Wynagrodzenie: 15 GBP/h

Zadania:
Praca na budowie przy dociepleniach budynków i ich tynkowaniu. Praca wymagać będzie używania tynków silikonowych.

Wymagania:
– język angielski w stopniu podstawowym
– min. 3 letnie doświadczenie na podanym stanowisku
– aktualne prawo jazdy
– umiejętność pracy w zespole
– posiadanie karty CSCS bądź jej szybkie wyrobienie
– zabranie ze sobą własnej pościeli
– zakaz palenia w wynajmowanym mieszkaniu

Oferujemy:
– stałą pracę
– 8 godzinny dzień pracy przez 5 dni w tygodniu
– zapewniamy mieszkanie płatne 60-80 GBP za tydzień
– oferujemy świadczenia socjalne
– 4 tygodniowy urlop do wykorzystania w ciągu roku

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres: kamila374@gmail.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny: 931

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/7/201691/Ocieplanie-scian-tynkowanie

ID ogłoszenia: 297537cca5d44bac

2 komentarze na “Dam pracę w Anglii w budownictwie przy dociepleniach budynków Bristol”

  1. Janusz Labno na 13 sierpnia 2015 @ 19:02

    jestesmy zainteresowani praca na ociepleniach.brygada 4 lub 7 osobowa. prosze o kontakt

  2. jestem zainteresowany praca mam doswiadzcenie