£do ustalenia

Dam pracę w Anglii w budownictwie przy regipsach bez języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2014 04:03

Aktualnie firma budowlana z Manchesteru zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka do pracy w Anglii. Oferta na budowie dla monterów płyt kartonowo-gipsowych.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– montaż sufitów podwieszanych, ścianek działowych (płyty kartonowo – gipsowe)
– gipsowanie plus inne prace wykończeniowe
– praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:
– zdolności manualne, precyzja w działaniu
– dbałość o detale, sumienność w pracy
– kandydaci muszą posiadać ważna kartę CSCS
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy za granicą
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tej pracy
– narzędzia do pracy w zakresie własnym

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich warunkach
– pracownikom zapewniamy dobre warunki
– wynagrodzenie wypacane terminowo
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– dla chętnych możliwość przepracowania dziennie nawet do 12 godz.
– zapewniamy stałe zlecenia

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się za pośrednictwem strony: http://www.poloniusz.pl/o1-22jc9e/

ID ogłoszenia: 46953fd35e0ae9bb