£6,31/h

Dam pracę w Anglii produkcja w fabryce czekolady dla par Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 00:36

Fabryka czekolady z Birmingham poszukuje par do podjęcia pracy w Anglii na produkcji. Zatrudnienie na linii produkcyjnej przy pakowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Birmingham

Zarobki: przez okres próbny 6,31 GBP/h, później stawka wzrasta

Oferta przeznaczona dla par

Obowiązki:

  • pomoc na produkcji w fabryce czekolady.
  • Pracownik będzie miał za zadanie wsparcie procesów produkcyjnych- obsługiwanie maszyn, dbanie o jakość, przyrządzanie mieszanek zgodnie z recepturą.
  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu
  • sortowanie nienadających się produktów

Oczekiwania:

  • ostrożność, dobry wzrok,
  • doświadczenie w pracy na produkcji przynajmniej u jednej osoby na parę
  • znajomość języka komunikatywna
  • dodatkowym atutem będzie przyjazd do pracy własnym samochodem
  • posiadanie książeczki sanepidu

Oferta:

  • Początkowo zatrudnienie na 2 miesięczny okres próbny przez agencję pracy
  • zapewnione 40 h pracy tygodniowo
  • zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę koszt 250GBP miesięcznie za parę

Aplikacja:
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przesłania zgłoszenia na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 884530cbe7b4d712