£380 - 450 na tydzień

Dam pracę w Anglii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 6 stycznia 2019 19:59

Pracodawca poszukuje sprzątaczek do pracy w Anglii w Zachodnim Londynie przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań. Możliwość zatrudnienia od zaraz. Wymagana jest jednak komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Zachodni Londyn (okolice: Chiswick, Ealing, Acton, Richmond).

Wynagrodzenie: 380 – 450 £ na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie prywatnych domów i mieszkań, które polega między innymi na: myciu i odkurzaniu podłóg, ścieraniu kurzy, ścieleniu łóżek, włączaniu pralki, myciu okien oraz prasowaniu ubrań.

Praca w drużynie dwuosobowej.

Wymagania:

  • odpowiedzialność;
  • punktualność;
  • chęć i gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w prasowaniu i sprzątaniu;
  • mile widziane jest prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność dokładnego i szczegółowego sprzątania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 380 – 450 £ na tydzień.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o składanie swoje CV na wskazany niżej adres e-mail: jobs@flowermaid.co.uk

Źródło: https://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1144978

ID ogłoszenia: 6825c32367fd0de8

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań w Londynie”

  1. Witam serdecznie , moja godność Barbara, chciałam zapytać czy praca nadal jest aktualna? bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam