£300-400 GBP tygodniowo

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Sheffield na magazynie piekarni

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shieffield
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca stała
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 listopada 2018 22:38

Aktualna praca w Anglii od zaraz na magazynie piekarni z Sheffield. Zatrudnienie bez znajomości języka w polskiej firmie przy składowaniu towaru, pakowaniu i inwentaryzacjach. Zapraszamy do aplikowania!

Stanowisko: magazynier w piekarni.

Lokalizacja: 300-400 funtów tygodniowo.

Start: od zaraz.

Lokalizacja: Sheffield, Wielka Brytania.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie oraz umieszczanie towarów odpowiednich miejscach na magazynie;
  • pakowanie towaru i zabezpieczanie przed wysyłką;
  • liczenie towarów;
  • prace porządkowe;
  • kierownik może zlecić też inne prace.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialność;
  • przykładanie się do pracy;
  • schludny wygląd i higiena osobista;
  • przestrzeganie przepisów BHP;
  • bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • wstępne przeszkolenie stanowiskowe;
  • angielską umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie;
  • miłą atmosferę, przyjazny i pomocny zespół;
  • zatrudnienie na pełny etat.

Aplikacje:
Aby zgłosić się do pracy na tym stanowisku, prosimy dzwonić pod numer:

07462134258.

Prosimy wyłącznie o przemyślane aplikacje.

Źródło: http://praca.felcia.co.uk/sheffield/sheffield-s3/praca-sheffield,ad-365890.html

ID ogłoszenia: 8395c0135613c4c2