£6,31 GBP/h

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka na farmie przy zbiorach pieczarek Lancaster

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lancaster
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:59

Farma z pieczarkami z Lancaster prowadzi nabór pracowników fizycznych. Ogłoszenie pracy w Anglii na 6 miesięcy dla osób bez znajomości języka angielskiego

Stanowisko: Pracownik do zbiorów pieczarek

Lokalizacja: Lancaster

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 6,31 GBP/h

Obowiązki:

  • Zbiór pieczarek na farmie.
  • Praca w rękawiczkach gumowych.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • dynamizm
  • umiejętność wykonywania planów dziennych
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość wyjazdu przynajmniej na pół roku
  • atutem będą osoby z własnym samochodem i prawem jazdy

Oferta:

  • praca na okres przynajmniej połowy roku
  • 48 godzinny tydzień pracy

Aplikacja:
Zgłaszać się można telefonicznie w godzinach 10-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu: 00441524 63344

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22g3kl/

ID ogłoszenia: 65453de687e601ec

4 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii bez języka na farmie przy zbiorach pieczarek Lancaster”

  1. Raszewski Piotr na 7 sierpnia 2014 @ 12:20

    Jestemem dyspozycyjny pracowłem wczesniej w UK wykonywałem prace fizyczne w wysokim tempie podejmę prace od zaraz pozdrawiam Piotr RASZEWSKI

  2. posiadam 3-letnie doświadczenie przy zbirach pieczarek. Pracowałam w Belgii, Niemczech i Holandii. Podejme pracę od zaraz. Proszę o odpowiedz.

  3. Witam!
    Jestem poważnie zainteresowany tą praca, mam duże doświadczenie na taśmie prod.
    Posiadam certyfikat na wózki widłowe.
    Mam nr NINo oraz referencje od ostatniego pracodawcy w UK.
    Proszę o kontakt.
    maciek273@onet.pl
    tel: 48-518-641-381
    Pozdrawiam.