£do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka od zaraz zbiory warzyw Lincolnshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Lincolnshire
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 czerwca 2016 00:29

Od zaraz dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach warzyw na plantacji z Lincolnshire. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego dla Polaków. Oferujemy dobre wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Lincolnshire.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
nowy pracownik odpowiada za zbiór oraz plantowanie warzyw zgodnie z normą ilościową.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • pracowitość i motywacja;
  • zręczność i sprawność;
  • doświadczenie będzie mile widziane jednak nie jest wymagane;
  • nastawienie na cel;
  • dobra organizacja, umiejętność działania w grupie.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • wstępne szkolenie;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • przyjazne warunki pracy;
  • miłą i rodzinną atmosferę.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

00441205369944

Aplikacje można składać również poprzez stronę www:
www.locallinkrecruitment.com

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/231305/PRACA-SEZONOWA-PRZY-ZBIORACH

ID ogłoszenia: 873575ee29f56e68