£na akord

Dam sezonową pracę w Anglii na farmie przy zbiorach żonkili od zaraz Newquay

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Newqyay
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 grudnia 2016 05:15

Zatrudnimy na farmie Polaków bez znajomości języka do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorze i pakowaniu żonkili. Oferta aktualna od zaraz z Newquay oraz Penzance.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów żonkili
Termin: praca do stycznia do kwietnia 2017
Miasto: Newquay oraz Penzance, Anglia
Wynagrodzenie: 7 GBP za skrzynkę

Obowiązki:

  • praca na farmie przy zbiorze i pakowaniu żonkili
  • zadania wykonywane będą ręcznie
  • praca wykonywana jest bez względu na warunki atmosferyczne

Oczekiwania:

  • punktualność i zdyscyplinowanie
  • brak nałogów
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • pełne zaangażowanie
  • brak problemów z kręgosłupem
  • posiadanie dobrej jakościowo i nieprzemakalnej odzieży

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie od stycznia do kwietnia 2017
  • dla chętnych możliwość przedłużenia
  • szkolenie wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • lukasz_kumala@interia.pl

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 784955180

źródło: goniec.com

ID ogłoszenia: 71758533a8c3de8f

1 odpowiedź na “Dam sezonową pracę w Anglii na farmie przy zbiorach żonkili od zaraz Newquay”

  1. Filmik pogladowy jak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=8KgE12tKmNU