£od 6,70 GBP/h do 7,20 GBP/h

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach truskawek i malin w Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Peterborough
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 25 maja
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 maja 2016 01:23

Gospodarstwo z Peterborough UK poszukuje od 25-go maja osób do sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach owoców miękkich – truskawek i malin z upraw polowych otwartych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Peterborough, UK.

Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h dla osób poniżej 25 roku życia;
7,20 GBP/h powyżej 25 lat.

Start: 25 maja.

Zakres obowiązków:

  • zbiory malin, truskawek, borówek i jeżyn na polu lub w tunelu foliowym;
  • inne zadania w pracy gospodarczej zlecane przez kierownika.

Oczekiwania wobec pracownika:

  • chęć i gotowość do pracy fizycznej;
  • dyspozycyjność na 4 miesiące;
  • odpowiedzialne i dokładne wykonywanie obowiązków;
  • doświadczenie jest mile widziane jednak niewymagane;
  • sprawność manualna i jednocześnie delikatność.

Zapewniamy:

  • 48 godzin pracy tygodniowo;
  • zakwaterowanie płatne 35 GBP/tydzień plus 5 GBP karta na elektryczność;
  • dojazdy do pracy płatne 6 GBP tygodniowo;
  • umowę o pracę tymczasową.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez link (prosimy kliknąć “Aplikuj”):

ID ogłoszenia: 9625732475a76858

7 komentarzy na “Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach truskawek i malin w Peterborough”

  1. zbiory malin, truskawek na 11 maja 2016 @ 12:13

    Witamy,
    Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach malin, truskawek. prosimy o kontakt Iza 07442137274, Paweł 07471411702

  2. Anna i Kamil na 13 maja 2016 @ 08:19

    2 osoby chętne od zaraz do pracy przy zbiorze owoców. Prosze o odp. na e-mail ania.delfinek@interia.pl

  3. 2 osoby zainteresowane pracą przy zbiorach owoców. Tel. do Polski na kom. +48 667316673

  4. monika ptaszyńska na 16 maja 2016 @ 23:37

    jestem zainteresowana,proszę o kontakt

  5. Sergiusz Bukowski na 2 czerwca 2016 @ 15:04

    Witam,
    jestem zainteresowany ofertą i gotowy do wyjazdu. 796490803

  6. Paweł Górny na 13 czerwca 2016 @ 12:29

    jestem zainteresowany pracą. mieszkam w peterborough na bretonie prosze o kontakt poprzez email.

Zostaw odpowiedź do KamilC