£7,50-9/h

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach truskawek Wisbech 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wisbech
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 8 lipca 2017 15:39

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii 2017 do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Wisbech i King’s Lynn dla osób bez znajomości języka przy zbiorach truskawek na polu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek
Lokalizacja: Wisbech oraz King’s Lynn, Anglia, UK
Stawka godzinowa: od 7,50 do 9 GBP na godzinę pracy brutto lub możliwość pracy na akord
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na polu
  • osoba zatrudniona będzie zbierać owoce miękkie

Oczekiwania:

  • wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe
  • pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach

Zapewniamy:

  • pracę sezonową do podjęcia na częściowy a także pełny etat
  • dla osób zainteresowanych istnieje opcja zorganizowania zamieszkania stałego w karawanach mieszkalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 07887 495 401

źródło: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/wisbech-pe13/poszukujemy-pracownikow-do-zbierania-truskawek,ad-314136.html

ID ogłoszenia: 8695960cbf3ca076