£do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii przy zbiorach warzyw na farmie Rainford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rainford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 września 2016 04:55

Ogłoszenie sezonowej pracy w Anglii na farmie mieszczącej się w Rainford. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia przy zbiorach warzyw.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru warzyw

Lokalizacja: Rainford, Anglia

Zarobki: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska:

  • prace na polu w farmie przy zbiorach różnych warzyw
  • pracownik będzie odpowiedzialny za oczyszczanie warzyw oraz wkładanie ich do skrzynek
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za sortowanie warzyw i przygotowywanie do wysłania

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy sezonowej – prac pracowników najlepszych dłuższe zatrudnienie
  • niewymagane doświadczenie
  • preferowane osoby mobilne z własnym autem- brak dojazdu komunikacją
  • elastyczność godzinowa
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy sezonowej oraz na dłużej
  • dobre wynagrodzenie
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • adam@career-makers.co.uk

źródło: http://polacy.co.uk/ogloszenia/praca-przy-zbiorze-warzyw/67751

ID ogłoszenia: 94657db323dbf2ff